Klientide tagasiside

5/5
Oleme Tallinnas ärikinnisvara omanud ja haldanud 12 aastat. Selle aja jooksul oleme kasutanud paljusid kohalikke katusefirmasid. Tuginedes meie aastatepikkusele kogemusele mitmesuguste katuseprobleemidega, on Maring Grupp OÜ ehk Prokate olnud kõige professionaalsem ja vastutulelikum katusefirma, kellega meil on olnud rõõm äri ajada. Remondiga tegeletakse kiiresti, esitatakse detailne info ja fotod remonditöödest, mis välistavad küsimused tehtud tööde kohta. Kõik Maring Grupi töötajad tunnevad uhkust oma töö üle ja on väga kogenud. Soovitame Maring Grupp OÜ-d kõigi äriliste katusetööde jaoks
Martin S.
5/5
Minu majas oli kaks erinevat leket, mida ükski teine katusefirma ei suutnud parandada. Kolm teist kohalikku ettevõtet proovisid ja katus endiselt lekkis. Eelmise kuu lõpus soovitas üks sõber mul helistada Maring Grupp OÜ-le ja see oli suurepärane otsus. Neilt sain kiirelt pakkumise, kohale tulles koostasid nad detailse hinnangu ning tegid katuse professionaalselt korda.
Armin L.
5/5
Ingmar oli väga asjatundlik, professionaalne ja detailidele orienteeritud. Näiteks koostades meie katusele hinnangut tuli ta kohale hoolimata uduvihmast, et teha põhjalik ülevaatus. Eriti meeldis, et ta dokumenteeris ja pildistas kõike detailselt. Kui tema ülevaatus oli lõppenud, võttis ta aega, et vaadata minuga iga foto üle ja vastata kõigile mu küsimustele. Kui me tema raporti kätte saime, avaldas see meile suurt muljet, iga fotoga oli kaasas kirjeldus ja tema üldhinnang. Nii tundsin, et olen asja kaasatud ning tulemus saab olema kvaliteetne.
Renee T.