Ettevõttest

MarIng Group OÜ on spetsialiseerunud lamekatuste ehitusele ja renoveerimisele. Katusetöödel on kasutusel PVC  katusematerjal ning SBS katusekattematerjal.  Lisaks tegeleme hüdroisolatsiooni ja plekitöödega, rõdude ja terrasside PVC materjaliga katmisega. 

Oma tegevuses rõhume tulemuse kvaliteedile ja vastupidavusele, mistõttu oleme tööks valinud Eestis tunnustatud Norra, Saksamaa, Soome, Hollandi, Leedu ja Venemaa kvaliteetsed katusematerjalid. Oma töös lähtume Eesti ja  Põhjamaade ehitusnormidest, neis väljatöötatud lahendustest, kvaliteedinõuetest ja töövõtetest.

Kuigi ettevõte ise on veel noor, siis meie meistritel on kogemusi juba ligi 10 aastat. Soovime oma töötajaid võimalikult palju väärtustada ning toetada nende teadmiste jätkusuutlikkust. Seetõttu hoolitseme, et neil oleks vastav turvavarustus, pakume võimalusi käia täiendkoolitustel ning lähtume organisatsiooni töös palju uutest, mujal maailmas testitud juhtimiskultuuri võtetest.

Ning loomulikult on meile tähtis teie heaolu, kallid kliendid!  Isikupära on elus oluline ning seetõttu lähtume iga meie kliendi individuaalsetest soovidest ja vajadustest ning loome just neile sobiva lahenduse. Soovime, et meie kliendid tunnevad ennast alati turvaliselt ning seetõttu koostame üheselt mõistetavad dokukendid, peame kokkulepetest kinni, pakume garantiid ning järelhoolduse võimalust. Lisaks oleme ka oma lehele koondanud olulist informatsiooni lamekatustest, pvc katusematerjalidest, katuste hooldusest. 

Meie eesmärk on pakkuda teile lamekatuste terviklahendusi, alustades projekteerimisest ja ehitusest ning lõpetades informatiivse toe ning tööde tulemuse järelhoolduse võimalusega. Olulisel kohal on tööde kvaliteet ja vastupidavus, panustame asjalikule klienditoele ning hoolitseme ka meie meistrite eest. Kõike selleks, et igaüks, kes vajab lamekatuste lahendusi, saab just temale parima tulemuse ning et viia kogu Eestis katuseehituse tase veelgi kõrgemale tasemele.

Hoolime Sinust

Turvatunne nii kodus kui äripinnal on alustala. Hästi valmistatud kvaliteetne katus Sinu elumajal, ärihoonel või muul pinnal on 

pvc katusekattematerjal

Tähtsaimad faktid meist:

Tegevuspiirkond:
Harjumaa, Järvamaa, Jõgevamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Põlvamaa, Raplamaa, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa

Aadress:
Sütiste tee 15, Mustamäe, Tallinn Harjumaa

Telefon:

Ingmar +372 5594 8757

Gusto +372 53502481

Suhtluskeel:
eesti, inglise, soome

Facebook:
facebook.com/ProKateEhitus

Koduleht:
www.prokate.ee

E-post:
info@prokate.ee

Ettevõte:
MarIng Grupp OÜ

Äriregistri kood:
16673712